Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін
Значення базової освіти в житті людини важко переоцінити. Вона є обов’язковим підґрунтям для здобуття фахових знань. Сучасній молоді для успішного оволодіння обраною професією необхідний високий рівень загальноосвітньої підготовки, лідерські якості, відповідність сучасним вимогам. Над досягненням саме цієї мети і працюють викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.
Біологія, хімія, екологія, географія, фізика, математика – це природничі, фундаментальні науки, обов’язкові компоненти загальної та професійної освіти, є джерелом знань про навколишній світ. Знання з цих дисциплін необхідні здобувачам освіти незалежно від їх майбутньої спеціальності для розуміння наукової картини світу, для усвідомлення ролі науки у вирішенні сировинних, енергетичних, харчових, медичних, екологічних та інших глобальних проблем людства, вони забезпечать раціональну поведінку, а в багатьох випадках і елементарну безпеку в повсякденному житті та діяльності в усіх галузях виробництва; допоможуть в питаннях збереження довкілля, є складовими загальної культури сучасної людини, розвитку її творчого потенціалу задля успішної соціалізації в сучасному суспільстві.
Навчальна дисципліна «Захист України» вивчається на підставі діючого законодавства та є базовим навчальним предметом. Конституція України визначає захист України обов’язком громадян України, найважливішою функцією держави, безпека людини, її життя і здоров’я визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Головна мета навчальної дисципліни «Захист України» є формування у студентської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту країни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно-патріотичного виховання.
Фізичне виховання – важливий засіб фізичного, соціального та духовного розвитку молоді, формує загальні уявлення про здоровий спосіб життя, фізичну культуру, її значення в житті людини, збереження та зміцнення здоров’я, фізичного розвитку, фізичну готовності молоді до виконання громадського та конституційного обов’язку щодо відстоювання національних інтересів та незалежності держави, розширює руховий досвід, вдосконалює навички життєво необхідних рухових дій, використання їх у повсякденній діяльності; розширює функціональні можливості організму людини через цілеспрямований розвиток основних фізичних якостей і природних здібностей.
Робота викладачів циклової комісії спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, впровадження інноваційних технологій навчання, підвищення якості та ефективності практичного навчання як основного способу формування професійної майстерності у здобувачів освіти.
НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ЗАКРІПЛЕНІ ЗА ЦИКЛОВОЮ КОМІСІЄЮ
- Біологія і екологія.
- Географія.
- Загальна фізика.
- Захист України.
- Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія).
- Основи екології.
- Основи екології та охорони навколишнього середовища.
- Фізика.
- Фізика і астрономія.
- Фізична культура.
- Фізичне виховання.
- Хімія.
ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН
- Малишкіна Тетяна Анатоліївна – голова циклової комісії;
- Карпухін Володимир Георгійович;
- Фіранська Інна Борисівна;
- Зорька Олександр Володимирович;
- Романова Ганна Вячеславівна;
- Ласкава Тамара Олександрівна;
- Ласлов Володимир Сергійович;
- Кравець Іванна Валеріївна;
- Нейкова Анетта Панайотівна;
- Осика Віталій Володимирович;
- Усіченко Володимир Григорович.
Малишкіна
|
Карпухін
|
Фіранська
|
Зорька
|
Романова
|
Ласкава
|
Ласлов
|
Кравець
|
Нейкова
|
Осика
|
Усіченко
|