/ Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

grafik

 

Продовжується реєстрація на проєкт «Інженерний тиждень», він стартує 21 березня 2022 року, а завершується – 10 квітня. У цей проміжок часу учасники зможуть перетворити будь-який календарний тиждень на Інженерний.

На відміну від інших освітніх STEM-програм, «Інженерний тиждень»:

  • за бажанням може провести будь-яка школа;
  • школам не потрібно залучати експертів, матеріали розроблено таким чином, що експертами стають вчителі;
  • витратні матеріали бюджетні: паперові горнятка, пластикові пляшки, кришечки, палички для розмішування цукру, соломинки, канцелярські гумки тощо.

Зареєструватися для участі можуть учителі математики, фізики, хімії, астрономії, інформатики, біології, екології, географії та початкової школи. Крім того, запрошуються вчителі історії та літератури, адже цьогоріч проєкт будується навколо інженерної історії України.

Організатори адаптують більшість завдань для виконання їх учнями з особливими освітніми потребами, для цього вчителі отримають відповідні методичні рекомендації.

Учасникам запропонують декілька варіантів інтеграції активностей Тижня в розклад, вони зможуть скористатися одним із них або розробити власний план і графік.

Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням.

Незважаючи на те, що деякі школи працюють дистанційно, організатори готують також сценарій для реалізації проєкту в онлайн-форматі.

Нагадаємо, стартапи українських школярів і студентів позмагаються за квиток до Кремнієвої долини та 1 млн доларів.
Галочковий_список_для_вибору_чи_розробки_програм_підвищення_кваліфікації_
Орієнтовний-план_2022
На виконання частини шостої статті 59 Закону України «Про освіту» щодо порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників, Коледжем щорічно укладаються договори з Державним закладом вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України та TOB «ВСЕОСВІТА». Зазначені договори передбачають низку переваг та спеціальних знижок під час проходження педагогічними працівниками підвищення кваліфікації.
Нагадуємо, що підвищувати кваліфікацію в установленому об’ємі педагогічні працівники можуть за різними формами та видами, що передбачають отримання документа з відповідним КВЕД (Класифікатор видів економічної діяльності).
Перелік освітніх порталів для проходження курсів підвищення кваліфікації педагогічними працівниками
Постанова_21.08.2019_№800
лист_МОН_від_04.11.19_№1-9-683
Лист-19-141-від-04.03.2020-Щодо-підвищення-кваліфікаціі_і_-ПП-ЗЗСО

 

Памятка_курси_підвищення кваліфікації_2021