/ Циклова комісія суспільно-правових дисциплін

Циклова комісія суспільно-правових дисциплін


Молодший спеціаліст з права – це майбутні судді та адвокати, нотаріуси та юрисконсульти, слідчі й прокурори, які будуть забезпечувати верховенство права, здійснення правосуддя, захищати права і свободу людини і громадянина.
Випускники коледжу за спеціальністю «Право» можуть працювати як в державних установах, так і у приватному секторі (нотаріальних конторах, страхових компаніях та у банківській сфері).
На циклі суспільно-правових дисциплін використовуються світові стандарти юридичної освіти, міждисциплінарна взаємодія, безпосередній зв’язок з практикою.
Коледж співпрацює з територіальними органами судової влади та виконавчої служби, нотаріатом, де студенти проходять навчальну та виробничу практику.
При підготовці молодших спеціалістів з права коледж використовує розвинену матеріально-технічну базу; в коледжі створено всі необхідні умови як для оволодіння спеціальністю юриста, так і для саморозвитку особистості.
Викладачі циклу суспільно-правових дисциплін є досвідченими фахівцями-юристами, які мають досвід у викладанні як правових, так і соціально-гуманітарних дисциплін.
Якісна підготовка до проведення занять, навчально-методичні комплекси та застосування інноваційних методів навчання є нашими пріоритетами.
Наші випускники після закінчення коледжу мають змогу продовжити навчання в Державному університеті інфраструктури та технологій.

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СУСПІЛЬНО-ПРАВОВИХ ДИСЦИПЛІН

  1. Вакуленко Любов Миколаївна – голова циклової комісії;
  2. Бедрич Ольга Михайлівна;
  3. Вітранюк Наталія Олександрівна;
  4. Воротняк Ірина Юріївна;
  5. Герштман Олена Вікторівна;
  6. Гусак Ірина Леонідівна;
  7. Давидова Юлія Євгенівна;
  8. Кириченко Ольга Михайлівна;
  9. Комарова Любов Анатоліївна;
  10. Рулєвська Тетяна Федорівна
  11. Міщенко Наталія Сергіївна;
  12. Васильєва Інесса Миколаївна;
  13. Римар-Щербина Людмила Петрівна.

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ЗАКРІПЛЕНІ ЗА ЦИКЛОВОЮ КОМІСІЄЮ

  1. аграрне право;
  2. адвокатура та нотаріат України;
  3. адміністративне право;
  4. адміністративне судочинство;
  5. всесвітня історія;
  6. вступ до спеціальності;
  7. державне будівництво і самоврядування України;
  8. діловодство в юридичній практиці;
  9. екологічне право;
  10. історія держави і права зарубіжних країн;
  11. історія держави і права України;
  12. історія України;
  13. історія української культури;
  14. конституційне (державне) право зарубіжних країн;
  15. конституційне право України;
  16. кримінальне право;
  17. кримінальний процес;
  18. культурологія;
  19. логіка;
  20. митне право;
  21. міжнародне морське право;
  22. морське право;
  23. нормативні морські документи;
  24. основи права Європейського Союзу;
  25. основи правознавства;
  26. основи психології та педагогіки;
  27. основи римського приватного права;
  28. основи філософських знань (філософія, релігієзнавство);
  29. податкове право;
  30. політологія;
  31. правова статистика;
  32. практика виробнича;
  33. практика навчальна;
  34. професійна етика (за фаховим спрямуванням);
  35. соціологія;
  36. судочинство в господарських судах;
  37. теорія держави і права;
  38. транспортне право України;
  39. трудове право;
  40. фінансове право;
  41. цивільне та сімейне право;
  42. цивільний процес;
  43. юридична деонтологія.

Вакуленко
Любов Миколаївна

Голова циклової комісії правових дисциплін

Освіта: вища.

Закінчила: Національну академію внутрішніх справ України в 1999 році. Магістратура в 2002 році.

Викладає дисципліни: вступ до спеціальності, екологічне право, кримінальне право, кримінальний процес, основи правознавства, професійна етика (за фаховим спрямуванням), цивільне та сімейне право.

Педагогічний стаж: 25 років.

Спеціаліст вищої категорії.

Виконує обов’язки класного керівника.

 

Бедрич
Ольга Михайлівна

Освіта: вища.

Закінчила: Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка в 1984 р.

Викладає дисципліни: аграрне право, адміністративне право, адміністративне судочинство, діловодство в юридичній практиці, конституційне (державне) право зарубіжних країн, конституційне право України, кримінальне право, фінансове право.

Педагогічний стаж: 34 роки.

Спеціаліст вищої категорії.

Виконує обов’язки класного керівника.

 

Воротняк
Ірина Юріївна

Освіта:  вища.

Закінчила: КНПУ ім. М.П. Драгоманова “Історія”.

Викладає дисципліни: всесвітня історія, історія України.

Педагогічний стаж: 17 років.

Спеціаліст вищої категорії.

Виконує обов’язки класного керівника.

 

Герштман
Олена Вікторівна

Директор коледжу

Освіта: вища

Закінчила: Національний університет внутрішніх справ України в 2003 році.

Викладає дисципліни: кримінальне право, судочинство в господарських судах, цивільне та сімейне право, цивільний процес.

Педагогічний стаж: 18 років.

Спеціаліст вищої категорії.

 

 

Гусак
Ірина Леонідівна

Заступник директора з навчальної роботи

Освіта: вища.

Закінчила: Київську державну академію водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного 2005 р.

Викладає дисципліни: морське право, нормативні морські документи, основи правознавства, теорія держави і права, управління судном.

Педагогічний стаж: 14 років.

Спеціаліст вищої категорії.

 

 

Давидова
Юлія Євгеніївна

Освіта:  вища.

Закінчила: Херсонський державний університет “Педагогіка і методика середньої освіти. Історія”, КДАВТ “Правознавство”.

Викладає дисципліни: історія України, міжнародне морське право, морське право, нормативні морські документи, основи права Європейського Союзу, основи римського приватного права.

Педагогічний стаж: 15 років.

Спеціаліст вищої категорії.

Виконує обов’язки класного керівника.

 

Кириченко
Ольга Михайлівна

Освіта: вища.

Закінчила: Педагогічний інститут м. Києва.

Викладає дисципліни: державне будівництво і СУ, історія держави і права зарубіжних країн, історія держави і права України, митне право, податкове право, трудове право, цивільне та сімейне право, юридична деонтологія.

Педагогічний стаж: 28 років.

Спеціаліст вищої категорії.

 

Комарова
Любов Анатоліївна

Освіта:  вища.

Закінчила: КНПУ ім. М.П. Драгоманова “Історія”.

Викладає дисципліни: всесвітня історія, історія України, історія української культури, культурологія, основи філософських знань (філософія, релігієзнавство).

Педагогічний стаж: 27 років.

Спеціаліст вищої категорії.

Виконує обов’язки класного керівника.

 

 

Рулєвська
Тетяна Федорівна

Освіта:  вища.

Викладає дисципліни: основи психології та педагогіки, правова статистика, соціологія.

Педагогічний стаж: 15 років.

Викладач вищої категорії.

Виконує обов’язки заступника директора з виховної роботи.

 

Міщенко
Наталія Сергіївна

Освіта: вища.

ЗакінчилаКиївський державний педагогічний інститут у 1986 році за спеціальністю “Історія”.

Викладає дисципліни: історія України, культурологія, основи філософських знань, основи філософських знань (філософія, релігієзнавство).

Педагогічний стаж: 33 роки.

Викладач  вищої категорії.

 

 

Вітранюк
Наталія Олександрівна

Освіта: вища.

Закінчила: Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка.

Викладає дисципліни: логіка, основи філософських знань (філософія, релігієзнавство), політологія.

Педагогічний стаж: 22 роки.

Викладач  вищої категорії.

 

 

Васильєва
Інесса Миколаївна

Освіта: вища.

ЗакінчилаКиївський державний педагогічний інститут у 1983 році за спеціальністю “Історія, суспільствознавство і методика виховної роботи”.

Викладає дисципліни: всесвітня історія, соціологія.

Педагогічний стаж: 37 років.

Викладач  вищої категорії.

 

Римар-Щербина
Людмила Петрівна

Освіта: вища.

ЗакінчилаНаціональну академію управління у 2010 році за спеціальністю “Правознавство”.

Викладає дисципліни: основи правознавства.

Педагогічний стаж: 6 років.

Викладач  першої категорії, зав. відділенням №3.