/ Договори і оплата за навчання

Договори і оплата за навчання


ПОРЯДОК УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ НА НАВЧАННЯ

Договір на навчання укладається після подачі документів до відбіркової комісії та успішного проходження конкурсу. Підставою для укладання договору є наказ про зарахування.
Договір укладається в бухгалтерії.
Договір підписується вступником в обов’язковому порядку, незалежно, досяг він повнолітнього віку чи ні. У разі недосягнення абітурієнтом, на момент укладення договору на навчання, повнолітнього віку, договір крім вступника підписує його законний представник (один з батьків, опікун, піклувальник). Відповідно до цього для укладення договору необхідна присутність самого вступника і його законного представника. На руках повинні бути документи, що засвідчують особу та індивідуальний податковий номер. Якщо у законного представника немає можливості бути присутнім при підписанні договору, він (законний представник) може довірити право підписання договору третього фізичній особі, яка досягла повнолітнього віку. У цьому випадку фізична особа повинна мати відповідну довіреність на право виступати від імені законного представника при підписанні договору. Довіреність оформляється в нотаріальній конторі в установленому порядку.
Відповідно до умов договору, перший платіж за Договором здійснюється протягом 5 днів після видання наказу про зарахування.
Оплата здійснюється в гривнях в будь-якому банку. При оплаті необхідно мати на увазі, що банками може стягуватись комісійний збір від суми платежу.
Договір видається на вимогу студента на руки в бухгалтерії після його підписання з боку Коледжу. Орієнтовний термін видачі – через 30 календарних днів після його укладення в період проведення вступної кампанії, в інший час – 15 календарних днів.

1. Договір про надання освітніх послуг 2023
2. Договір про надання платної освітньої послуги 2023
3. Реквізити для оплати
4. Вартість навчання

Консультації з питань укладення договору тощо:

Бухгалтерія, пр-т Володимира Івасюка, 2; каб.220
Прийом студентів та їх представників з питань укладення або отримання договору про навчання чи з будь-яких інших питань:
Приймальні дні: з понеділка по п’ятницю – з 10:00 до 16:00.
Перерва з 12:00 до 13:00.
тел. +380 97 253-62-78 – Олена Володимирівна