/ Інформація

Інформація


Scholarship Україна 2024

В межах соціального проєкту для учнів та студентів вже стартував новий конкурс "Scholarship в Україні 2024".
У цьому конкурсі надається грант з призовим фондом 50 000 грн. Переможнці можуть використати грант на сплату навчання в навчальному закладі або будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця.
Ми хочемо потурбуватися про наступне покоління нашої держави і надати можливість юним українцям отримати безкоштовне навчання. Давайте об’єднаймося. Нехай кожен зробить свій вклад для побудови гідного майбутнього України.
Детальніше про діючий конкурс:
Участь у конкурсі безкоштовна. Взяти участь може будь-який учень 10 – 11 класів (шкіл, гімназій, ліцеїв), студент 1 – 6 курсів (університетів, коледжів, проф. училищ), незважаючи на фаховий напрямок та форму навчання. Переможець отримають грант на навчання у розмірі 30 000 грн, а люди які займуть 2-гі та 3-ті місця, отримають по 15 000 грн та 5 000 грн.
Студенту або учню необхідно написати аналітичну статтю на одну із запропонованих тем та надіслати на поштову скриньку scholarshipukraina@gmail.com для оцінки журі.
Участь у конкурсі безкоштовна. Роботи прийматимуться до  31 січня 2024 року. Детальні умови – на сайті проєкту та сторінці грантонадавача https://gruzar.com.ua/grant
Ознайомитися як проходив попередній грант Sсholarship в Україні 2023 можна також на сторінці конкурсу.
Контакти: Руденко Михайло – організватор та представник грантонадавача. +380 97 919 14 26 і scholarshipukraina@gmail.com
Якщо необхідно, ми можемо підготувати новину та графічний матеріал спеціально для вашого сайту.
Дякую за підтримку нашого проєкту у такий скрутний час.