/ Циклова комісія судноводіння

Циклова комісія судноводіння

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ, ЩО ЗАКРІПЛЕНІ ЗА ЦИКЛОВОЮ КОМІСІЄЮ

  1. автоматизовані комплекси в судноводіння і енергетиці;
  2. використання РЛС та ЗАРП при розходженні суден;
  3. вступ до спеціальності;
  4. глобальний морський зв’язок для пошуку та порятунку (GMDSS);
  5. електронавігаційні прилади;
  6. метеорологія;
  7. метеорологія та океанографія;
  8. міжнародний контроль судноплавства;
  9. міжнародні та національні нормативні документи;
  10. навігаційні інформаційні системи;
  11. навігаційно-гідрафічне обладнання водних шляхів і акваторій;
  12. навігація і лоція;
  13. основи судноводіння та управління судном;
  14. основи судноплавства;
  15. основи теорії устрою судна та рушія;
  16. практика навчальна;
  17. практика плавальна навчальна;
  18. практика плавальна технологічна;
  19. практика плавальна штурманська;
  20. радіонавігаційні прилади;
  21. річкові інформаційні системи;
  22. судноводіння на ВВШ;
  23. судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах;
  24. теорія і устрій судна;
  25. теорія та будова судна;
  26. теорія, будова судна та рушії;
  27. теорія, устрій судна та рушія;
  28. транспортна географія;
  29. транспортний флот і устаткування;
  30. управління судном;
  31. управління судном (основи несення штурманської вахти, управління судном).

ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СУДНОВОДІННЯ

  1. Травніков Євгеній Борисович – голова циклової комісії;
  2. Бобровников Петро Іванович;
  3. Бойко Микола Григорович;
  4. Воробйов Максим Юрійович;
  5. Коломієць Дмитро Павлович;
  6. Півоваров В’ячеслав Олександрович.

Травніков
Євгеній Борисович

Освіта: вища.

Закінчив: Каспійське вище воєнно-морське училище у 1975 році.

Викладає дисципліни: Навігація і лоція, Транспортний флот і устаткування, Навігаційно-гідрографічне обладнання водних шляхів і акваторій, Вступ до спеціальності.

Педагогічний стаж: 18 років.

Спеціаліст вищої категорії.

Виконує обов’язки: голови циклової комісії судноводіння; завідуючого лабораторії судноводіння; класного керівника.

 

Бобровник
Петро Іванович

Освіта: вища.

Закінчив: Київську державну академію водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного у 2006 році.

Викладає дисципліни: Управління судном, Управління судном ( основи несення штурманської вахти, управління судном), Судноводіння на ВВШ, Судноводіння на морських і внутрішніх водних шляхах.

Педагогічний стаж: 1 рік.

Спеціаліст третьої категорії.

 

Бойко

Бойко
Микола Григорович

Освіта: вища.

Закінчив: Ленінградський інститут водного транспорту за спеціальністю «Експлуатація суднових енергетичних установок» у 1986 р.

Київську державну академію водного транспорту за спеціальністю «Судноводіння на морських шляхах» у 2002 р.

Викладає дисципліни: Судноводіння на ВВШ, Управління судном.

Педагогічний стаж: 10 років.

Спеціаліст вищої категорії.

Бойко (2)

 

Воробйов
Максим Юрійович

Освіта: вища.

Закінчив: Далекосхідну державну морську академію у 1996 р. Спеціальність інженер судноводій.

Викладає дисципліни: навігація і лоція, управління судном, морехідна астрономія, метеорологія, безпека життєдіяльності.

Педагогічний стаж: 8 років.

Спеціаліст другої категорії.

 

Коломієць
Дмитро Павлович

Освіта: вища.

Закінчив: ОДМА у 1999 році, спеціальність «Судноводіння морських суден з правом проведення гідрографічних робіт»; аспірантуру при КДАВТ за науковою спеціальністю «Судноводіння» у 2003 році.

Викладає дисципліни: Використання РЛС та ЗАРП при розходженні суден, Глобальний морський зв’язок для пошуку та порятунку (GMDSS).

Педагогічний стаж: 16 років.

Спеціаліст вищої категорії.

 

Півоваров
В’ячеслав Олександрович

Освіта: вища.

Закінчив: сахалінське морехідне училище у 1960 році, КВІМУ в 1986 році за спеціальністю «Судноводіння на морських шляхах».

Викладає дисципліни: метеорологія, метеорологія та океанографія, міжнародний контроль судноплавства, міжнародні та національні нормативні документи, теорія і устрій судна, теорія, устрій судна та рушія, теорія та будова судна, основи судноводіння та управління судном, основи судноплавства, основи теорії устрою судна та рушія.

Педагогічний стаж: 5 років.

Спеціаліст вищої категорії.