/ Реєстрація в G Suite

Реєстрація в G Suite

В коледжі для всіх викладачів та студентів впроваджена система спеціалізованого корпоративного хмарного програмного забезпечення G Suite від компанії Google.

Студенти коледжу на час навчання отримують НЕОБМЕЖЕНИЙ обсяг хмарної пам’яті на особистому Google Диску, електронну пошту в домені коледжу kmrf.kiev.ua  та доступ до всіх курсів коледжу.

Для того, щоб зареєструватися в системі необхідно заповнити заявку. Заявки обробляються вручну, тому внесення в базу може тривати декілька днів. Будь-ласка, не заповнюйте заявку двічі. Через деякий час після заповнення запитайте у класного керівника подробиці входу в систему.

Для створення заявки заповніть анкету:
Якщо вашої групи у списку немає, зверніться до класного керівника або напишіть лист на пошту cherniavska.olga@kmrf.kiev.ua
Інструкції по роботі з системою на сайті навчального центра КМРФ  https://learn.kmrf.kiev.ua/

У пакет G Suite входять такі популярні веб-додатки від Google, як Gmail, Google Диск, Google Meet, Google Календар, Google Документи, Google Classroom та інші.

Ці продукти доступні широкому загалу безкоштовно, однак у версіях G Suite передбачені корпоративні функції:

  • спеціальні адреси електронної пошти в домені компанії (kmrf.kiev.ua);

  • кожному користувачу виділяється необмежений обсяг хмарної пам’яті для збереження даних на Диску, Gmail та Google Фото;

  • доступ до матеріалів та документів ТІЛЬКИ у користувачів домену kmrf.kiev.ua

  • легке та швидке спілкування користувачів системи, розсилки й обговорення через спеціальні групи;

  • вбудований чат та відеозв’язок Google Meet з розширеними можливостями;

  • зручна організація дистанційного навчання;

  • спільний календар;

та багато іншого.

У хмарному пакеті G Suite дані користувачів зберігаються в мережі захищених центрів обробки даних Google . Дані та інформація зберігаються миттєво, а потім синхронізуються з іншими центрами даних для резервного копіювання.

На відміну від безкоштовних, споживчих послуг, користувачі G Suite не бачать реклами під час використання цих додатків, а інформація та дані в облікових записах G Suite не використовуються для цілей реклами.