121 Інженерія програмного забезпечення
«Розробка програмного забезпечення»
Форма навчання – денна
Термін навчання:
4 роки – на основі базової загальної середньої освіти;
3 роки – на основі повної загальної середньої освіти.
Фінансування підготовки фахівців здійснюється як за рахунок видатків державного бюджету – за державним замовленням, так і за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Підготовка студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» здійснюється у відповідності до галузевого стандарту висококваліфікованим кадровим складом та забезпечується необхідною матеріально-технічною базою.
Лабораторно-технічна база відділення:
- спеціалізовані та предметні кабінети;
- мультимедійний кабінет та кабінет інформаційних технологій;
- комп’ютерні класи.
За час навчання студенти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» оволодівають сучасними мовами програмування, знаннями з інформатики, комп’ютерної техніки, баз даних, Інтернет-технологій, усіма необхідними знаннями для здійснення практичної діяльності.
В процесі навчання на спеціальності “Розробка програмного забезпечення” студенти вивчають наступні дисципліни циклу професійної та практичної підготовки: основи програмування та алгоритмічні мови, об’єктно-орієнтоване програмування, розробка Web-застосувань, інженерна та комп’ютерна графіка, бази даних, архітектура комп’ютера, організація комп’ютерних мереж, конструювання програмного забезпечення та ін.
Молодший спеціаліст за спеціальністю “Розробка программного забезпечення” підготовлений до роботи в сфері інформатизації:
- Діяльність у сфері інформатизації
Консультації з питань інформатизації підприємств, організацій і установ виробничої і невиробничої сфери всіх форм власності.
- Створення програмного забезпечення
Може приймати участь в створенні програмного забезпечення для підприємств, організацій і установ виробничої і невиробничої сфери всіх форм власності.
- Оброблення даних
Може приймати участь в обробленні даних підприємств, організацій і установ виробничої і невиробничої сфери всіх форм власності.
- Робота з базами даних
Може приймати участь в роботі з базами даних підприємств, організацій і установ виробничої і невиробничої сфери всіх форм власності.
Випускник отримує звання молодшого спеціаліста: «технік-програміст».
Випускники Коледжу морського і річкового флоту можуть продовжити навчання в Київській державній академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.