/ Новини

Новини


24.09.2020:

21 вересня
Міжнародний день Миру

Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня (встановлений Указом Президента від 05.02.2002 № 100/2002). Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру. Студенти гр. СВ-110, ЕУ-110 підготували виховну годину на тему: «Дружно за мир стояти – війні не бувати»!
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі. З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань студентів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей ми провели цей захід.


15.06.2020:

До  уваги студентів!!!

Ось і Закінчується навчальний рік  — студенти згодом відправляться на літні канікули.
Але перед початком літніх канікул будь ласка ознайомтесь з інструкцією  «Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул (на період карантину)”.
Зміст інструкції включає розгляд найактуальніших питань  щодо попередження травмування та нещасних випадків серед студентів. Кожен з вас проведе канікули по-різному. Подорожі, екскурсії, море, гори, походи, багато друзів — все це чекає на вас влітку. Ми Бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, захоплюючих мандрівок!
Але також закликаємо Вас завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.

Скачати презентацію


07.03.2020:

Шановні жінки!

Щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом –
Міжнародним жіночим днем!
Жінка, як і весна, несе світу життя та любов, ніжність та турботу, натхнення та неповторність. Від усієї душі зичимо Вам величезного жіночого щастя, благополуччя та добра!
Нехай поруч з вами завжди будуть любов та розуміння рідних, дружня підтримка товаришів та колег. Щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, блиском в очах, передчуттям радості, впевненістю та душевним спокоєм!


26.02.2020:

ВІТАЄМО!

Серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів
акредитації м. Києва було проведено конкурс творчих робіт
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студентку I-го курсу групи СВ-118
Пуху Катерину – І місце
З дисципліни “Всесвітня історія”
(Керівник Воротняк І.Ю.)

ВІТАЄМО!

Серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів
акредитації м. Києва було проведено конкурс творчих робіт
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студента ІI-го курсу групи СВ-228
Губня Єгора – ІІ місце
З дисципліни “Історія України”
(Керівник Давидова Ю.Є.)


17.02.2020:

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові долати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто не можливо, але будь-який закоханий це з легкістю спростує, знаходячи слова, вирази й вчинки, які представляють його особисту любов все в новому і новому світлі. З нагоди Дня Святого Валентина в нашому навчальному закладі відбувся святковий захід «Це шалене кохання», насичений оригінальними жартами ведучих, веселими конкурсами та привітаннями.


03.02.2020:

В Коледжі морського і річкового флоту ДУІТ були проведені заходи патріотичного виховання студентів з нагоди Дня Соборності та Бою під Крутами. Так студенти Коледжу морського і річкового флоту 22 січня провели акцію “Живий ланцюг Соборності”, яка об’єднала людей на знак єдності і неподільності українського народу і земель. 29 січня була проведена виховна година, на якій студенти вшанували всіх полеглих, які захищали Київ у Битві під Крутами.


10.12.2019:

23 жовтня 2019 року на базі Коледжу морського та річкового флоту ДУІТ відбулося засідання методичного об’єднання, де зібралися викладачі іноземних мов ВНЗ  I-II рівня акредитації. На семінарі в  доброзичливій  формі відбулася жвава дискусія серед  викладачів на тему: «Обмін педагогічним досвідом».
Під час обговорень  гостро стояли нагальні питання:

  • як зацікавити студента на заняттях? Ви вчитель, ви – і більш ніхто не зможе запалити вогник в очах студентів на заняттях. Як це зробити?
  • методи та форми підвищення ефективності вивчення іноземних мов
  • активізація пізнавальної діяльності у студентів
  • як працювати із сучасними студентами?
  • як підвищити рівень знань та професійну компетентність викладача?

В процесі обговорення  обмінялися думками,  доповідями та презентаціями. Ленська Т.М. представила презентацію на тему: «Case study як форма підвищення ефективності вивчення іноземних мов». І дійсно, заняття буде цікавішим, а знання міцнішими, якщо викладач і студенти будуть налаштовані  на одній хвилі, коли досягнення цілей на заняттях буде цікавим, захопливим і життєвим.
Студенти КМРФ  Кучеренко Діана та  Євдокимов Мирослав гідно представили наш заклад на англійській мові, представивши презентацію про історію та сьогодення Коледжу морського та річкового флоту!
Ленська Т.М. представила презентацію на тему: «Case study як форма підвищення ефективності вивчення іноземних мов»


8 та 9 листопада відбулися пленарні засідання  компанії  Dinternal Education та  Pearson в Україні. Викладачі КМРФ  іноземної мови  – Ленська Т.М. та Касьян О. В. теж долучилися до семінарів та воркшопів в рамках 3-го Форуму фахівців англійської мови «Reforming Higher Education in Ukraine».
Поради експертів-спікерів, живе спілкування з носіями мови, виставка – ярмарок сучасної навчальної літератури видавництва Pearson стало в нагоді та відкрило нові можливості професійного росту!


З 5 по 8 листопада 30 українських студентів морських та транспортних вузів прийняли участь в роботі морської виставки Європорт в Роттердамі (Нідерланди) Фонду Бориса Колесникова. Вже декілька років поспіль цей освітній проект має на меті підтримку та потужну мотивацію майбутніх судноводіїв та інших спеціалістів морського транспорту.
Серед переможців освітнього проекту Морська справа фонду Бориса Колесникова є і студенти наших навчальних закладів

Дмитро Кіселар
Святослав Соляревич

Наші студенти познайомилися з роботою порту Роттердам – найбільшим у світі транспортно- морським вузлом, вони відвідали термінали та промислову зону, спостерігали за роботою автоматизованих портових систем, мали змогу поспілкуватися з працівниками компанії ЕМО, яка експлуатує потужний у Європі сухогрузний термінал.
В Нідерландах наші студенти стали частиною платформи для обміну знаннями та отримали доступ до розвитку морської кар’єри.


02.12.2019:

22 листопада 2019 р. студенти першого курсу спеціальності «Транспортні технології» разом з Давидовою Ю.Є. і Ніколаєвою В.М., здійснили подорож Україною. Пункт відправлення залізничний вокзал м. Києва, саме там розташована  виставка WOW UKRAINE.
Географія, культура, історія, природні багатства, промисловість в історії великих українців минулого і тих, хто творить наше сьогодні. Експозиції та сучасні технології виставки це дійсно WOW! Студенти мали можливість спостерігати, слухати, відчувати і здійснювати власні дослідження під час виставки.


08.10.2019:

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівника освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.
Відбулося свято і в Коледжі морського і річкового флоту ДУІТ. Студенти підготували привітання та чудовий ярмарок, який відбувся 3 жовтня 2019 року в холі коледжу.
Чудовий настрій і заряд енергії отримали як працівники колледжу так і студенти.
Ми дякуємо всім, хто не лишився осторонь та прийняв участь в ярмарці.


01.09.2019:

Шановні викладачі, батьки, студентство!

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки – викладачам, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину!
Зі святом, дорогі друзі!


20.04.2019:

12 квiтня 2019 року студенти Коледжу морського та рiчкового флоту спецiальностi “Організація перевезень і перевантажень на водному транспорті» разом з викладачем Шкурко Є. Л. мали честь бути запрошеними на Фестиваль Українського аматорського театру Theatre Day Fest – День Театру, який вiдбувався 10-13 травня в Національному драматичному театрi ім. І. Франка.
Глядачi мали змогу насолодитися чарiвною грою акторiв театру-студiї “Райдо”, а саме виставою “Амфітріон” за мотивами одноiменної комедiйної п’єси Мольєра.
Вистава залишила лише позитивні враження!!!


17.04.2019:

11 квітня 2019 року відбулася екскурсія до Київської філії ЦТС “Ліски” ПАТ “Укрзалізниця”, яка присвячена Міжнародному дню логістики.
Студенти ОП-217 та ОП-415 разом з викладачем Шкурко Є.Л. мали змогу ознайомитись з контейнерними перевезеннями, перевантажувальними пристроями, складським господарством ЦТС “Ліски”. Також студенти мали змогу побачити як саме відбувається завантаження контейнерів, як працює кран козлового типу та як формується контейнерний поїзд Maersk, який буде відправлений до порту Чорноморськ.
Студенти із захопленням змогли підтвердити свої теоретичні знання та здобути нові професійні навички.
Дякуємо співробітникам ЦТС “Ліски” за цікаву екскурсію та можливості професійно розвиватися в сфері транспортних технологій!


16.04.2019:

Зустріч з письменником!

Кожен з нас має свою мрію, до якої постійно прагне, але для її досягнення потрібно не лише самостійно працювати, а ще й переймати досвід уже успішних людей. З такою метою відбувалася зустріч студентів КМРФ ДУІТ з В’ячеславом Миколайовичем Васильченком. Такі заходи завжди є корисними та проходять з ентузіазмом, особливо коли гостями є творчі люди. Таким є і В’ячеслав Миколайович – автор детективів, як він сам себе називає. Він поділився зі студентами своїми секретами написання творів та вибору назв для них, розказав довгий шлях від рукопису до друкованої книги, яку ми вже бачимо на полицях книгарень, та наголосив на тому, що це колосальна робота великої кількості людей, які редагують, аналізують та оформляють книгу. Гість із задоволенням згадував про свої студентські роки, коли на останніх рядах писав нариси до майбутніх романів. Як і кожен, хто захоплений своєю справою, він переймається долею своїх детективів, але і до конструктивної критики професіоналів ставиться добре, деякі приклади навіть зачитав у аудиторії. Васильченко має нескінченний перелік відомих особистостей, про історії з яким теж не забув згадати.
Оскільки, В’ячеслав Миколайович є ще й викладачем на кафедрі журналістики, то зустріч пройшла у формі цікавої, невимушеної лекції, яка викликала захват у студентів. Було б чудово, якби молодь частіше мала змогу зустрічатися з подібними людьми. Усе пройшло на одному диханні, тому ніхто не помітив як швидко сплинув час, відведений на даний захід.


08.04.2019:

ВІТАЄМО!

Серед студентів ЗВО І-ІІ- рівнів
акредитації м.Києва була проведена олімпіада
з іноземних мов (німецька мова).
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студента I-го курсу групи ЕУ-118
Арабоджі Степана Васильовича за зайняте ІІ місце.


08.04.2019:

ВІТАЄМО!

Серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації м.Києва був проведений фестиваль художньої самодіяльності, який проводився ММО викладачів іноземних мов.
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студента I-го курсу групи ПЗ-118
Грозу Іванну Кирилівну за зайняте І місце.


08.04.2019:

ВІТАЄМО!

Серед студентів ЗВО І-ІІ- рівнів
акредитації м.Києва була проведена олімпіада
з іноземних мов (німецька мова).
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студента I-го курсу групи ЕУ-118
Арабоджі Степана Васильовича за зайняте ІІ місце.


08.04.2019:

ВІТАЄМО!

Серед студентів ЗВО І-ІІ- рівнів
акредитації м. Києва була проведена олімпіада
з іноземних мов (французька мова).
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студента I-го курсу групи ОП-118
Голюгу Богдана Сергійовича за зайняте ІІ місце.


28.03.2019:

Студенти першого курсу групи ОП-118 разом з класним керівником Касьян О.В. відвідали виставу Рея Куні «Занадто одружений таксист» в Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки. Студенти коледжу гарно провели час й насміялися від душі. Культурна програма вдалася!


24.02.2019:

ВІТАЄМО!

Серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва був проведений творчий конкурс студеньскьких робіт з суспільно-гуманітарних дисциплін.
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студента I-го курсу групи ПР-118
Наума Андрія Альбертовича з ІІ місцем
з історії України у творчому конкурсі


23.02.2019:

Відкрита виховна година

31 січня 2019 року в групі ЕУ-316 відбулась відкрита виховна година присвячена винаходам, які наші співвітчизники подарували світу. Студенти виступили з доповідями про розробки: турбореактивного двигуна, п’єзо двигуна, електродугового зварювання, міжнародної електронної платіжної системи PayPal; відкриття кіл навкруги Юпітера та інших досягнень науки та техніки, винахідниками і розробниками яких є українці.


22.02.2019:

Герої не вмирають

В актовій залі відбулась виховна година до Дня вшанування героїв Небесної Сотні на тему «Герої не вмирають», яку підготували студенти групи СВ-128 Коледжу морського і річкового флоту.
Головною метою заходу було познайомити студентів із історичним та суспільним значенням Революції гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників і тих, які полягли, і тих, які сьогодні зі зброєю в руках захищають суверенітет України.
Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.
Ми Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, усі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.

Небесна сотня – безневинна жертва…
Бандитам не сховатись за хрестом
Отим хрестом, де їхня совість мертва
Зрікається і серцем і чолом…
У прощену неділю впала долу,
Простіть нас браття, миленькі, простіть…
За Україну – зранену і голу…
За Вас не впала і за Вас стоїть!

04.02.2019:

Музей медуз

04 лютого 2019 року група ОП-118 та ПР-128 разом з класними керівниками Касьян О.В. та Буценко К.І. відвідали музей медуз на вул. Хрещатик, 7. Студенти мали змогу побачити унікальну колекцію медуз, адже ці створіння – такі тендітні, загадкові та неймовірно красиві!
Під час екскурсії, діти дізналися, скільки відомих людству видів медуз мешкає на Землі, які з них смертельно отруйні, а яка медуза, взагалі, – єдина безсмертна істота на планеті. Всі отримали насолоду від перегляду екзотичної колекції медуз, змогли поспостерігати за їх неквапливим танцем у акваріумі та дізнатися багато цікавих і корисних фактів про них.


24.01.2019:

Демо-урок

24 січня 2018 року на базі КМРФ відбувся демо-урок курсів англійської мови


23.01.2019:

День Соборності України

22 січня Україна святкує День Соборності – сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).
Студенти групи СВ-128 Коледжу морського і річкового флоту ДУІТ провели акцію «Живий ланцюг Соборності», яка об’єднала людей на знак єдності і неподільності українського народу і земель.


10.12.2018:

31.10.18: Відбувся захід «Обмін педагогічною майстерністю» при Київському транспортно-економічному коледжі. І наш коледж теж прийняв участь у заході: учасник Ленська Т. М. – викладач іноземної мови. Тема виступу: «Використання методу case study на заняттях англійської мови».


28.11.2018:

Відбувся «Фестиваль художньої творчості» в Київському державному коледжі туризму і готельного господарства. Студентка групи ПЗ-118 Гроза Іванна виконала пісню на англійській мові, за що отримала подяку.


08.11.2018:

8 листопада cтуденти групи ПЗ-415 разом з викладачем суспільно-правових дисциплін Давидовою Ю.Є., відвідали виставку «Фото першої шпальти». Міжнародний фотоконкурс, цього року 20-й, ювілейний, є наймасштабнішим соціальним проектом газети «День». В найкращих роботах фотомитців відображено життя країни за рік в рубриках «Політика», «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей». Фотороботи в яких застигла мить життя, змушують замислитись над подіями, постатями, ходом історії в нашій країні. Студенти поділились своїми враженнями щодо фотовиставки в книзі відгуків.


24.10.2018:

Напередодні дня захисника України студенти групи ПР-118 разом з класним керівником відвідали виставу Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка по мотивам комедії класика української літератури Г.Квітки-Основ’яненка «Шельменко-денщик». Студенти коледжу не тільки гарно провели час й насміялися від душі, але й разом з усім залом привітали виконувача головної ролі у виставі, актора театру Анатолія Гнатюка, з врученням грамоти від Міністерства оборони України за підтримку наших бійців у зоні АТО.


08.10.2018:

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося свято і в Коледжі морського і річкового флоту ДУІТ. В актовій залі зібралися працівники коледжу, а студенти підготували чудові концертні номери й привітання. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники коледжу від сяючих очей студентів, від їхніх посмішок.

Хочемо побажати всім працівникам освіти:
До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

01.10.2018:

26 вересня 2018 студенти груп ПЗ-217, ПЗ-227 з викладачем історії Комаровою Л.А. провели екскурсію до Бабиного Яру, присвячену річниці розстрілів киян, євреїв, ромів, військовополонених 29 вересня 1941р.


28.09.2018:

26 вересня 2018 студенти групи ПР-118 відвідали телецентр «Олівець», в якому розташована Національна суспільна телерадіокомпанія України. Під час екскурсії телецентром студенти відвідали  справжню телевізійну студію, дізналися тонкощі сучасного телевиробництва від режисерів телеефіру та побували у NewsRoom, де працівники каналу “UA: Суспільний” 24 години на добу роблять новини.

Оцінили студенти і експозицію музею телебачення. Серед експонатів музею – унікальні раритети: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН-49, кіно- та телевізійні камери, радіоприймачі довоєнних часів, галерея ескізів декорацій телепередач та макети студій.

Наприкінці екскурсії студенти піднялися  на оглядовий майданчик телецентру, з якого відкривається захоплива панорама Києва. З самої верхівки «Олівця» навіть вдалося роздивитися будівлю коледжу. 


03.09.2018:

З Днем знань!

День знань – це особливе свято, яке завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Завжди світле, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Урочисто звучить музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка. Перший дзвоник пролунав в Коледжі морського і річкового флоту. Початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків. Свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
Коледж морського і річкового флоту відкрив двері для своїх студентів. Привітала  зі святом викладачів, студентів, батьків в.о. директора коледжу Герштман Олена Вікторівна і побажала студентам, щоб вони стали гордістю не тільки нашого навчального  закладу, а й всієї України.
У черговий раз коледж гостинно відчинив для 210 студентів свої двері і запросив  у просторі і затишні кабінети, щоб черпати знання, щоб наповнювати своє серце любов’ю і добротою, щоб вчитися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.
Все, що вмієш, і все, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми фахівцями, якими будуть пишатися!


03.06.2018:

Екскурсія до Верховної Ради України

Для студентів першого курсу Коледжу морського і річкового флоту ДУІТ було проведено екскурсію до Верховної Ради України. Метою екскурсії було знайомство студентів з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту. Завдяки екскурсії у студентів, була можливість потрапити до однієї з найвідоміших будівель Києва та України.
Під час екскурсії студенти побачили унікальні речі та приміщення: синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради; картини, які прикрашають стіни приміщень уряду; балкон, звідки видно робочі місця нардепів; конференц-зал та багато іншого.
Також, студенти дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення Верховної Ради України.
Студенти побували в залі засідань, конференц-залі, в які входять численні коридори на другому і третьому поверхах, де депутати проходять реєстрацію і спілкуються між собою в неформальній обстановці, також були в кулуарах, де під час перерв депутати погоджують свої рішення один з одним та дають інтерв’ю.
Найбільше запам’яталася екскурсантам картина Олексія Кулакова «Державотворення», що знаходиться на стіні другого поверху. Вона відображає історичний день 24 серпня 1991 року, коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни.


17.05.2018:

День вишиванки в коледжі

Висить рушник у хаті на кілочку,
Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
17 травня 2018 року відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь коледж замайорив різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише студенти, а й викладачі та персонал коледжу.
Проведення такого свята продемонструвало, що студенти та колектив коледжу відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.


11.05.2018:

Цікава зустріч із письменницею

10 травня в Коледжі морського і річкового флоту для студентів відбулася творча зустріч з Мілою Іванцовою – сучасною письменницею, поетесою та перекладачем. На захід завітали студенти І-ІІІ курсів, які спілкувалися з письменницею, слухали уривки з її творів, брали участь в автограф та фото сесіях.

Головною метою зустрічі було не тільки знайомство з творчістю письменниці, а й залучення молоді до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати про естетичну насолоду читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи.
Сподіваємось, що зустріч з Милою Іванцовою залишила в молодих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.


03.03.2018:

День відкритих дверей

В Коледжі морського та річкового флоту ДУІТ о 12.00 год. Було проведено День відкритих дверей для бажаючих вступити до нашого навчального закладу. В актовій залі виступили студенти КМРФ, а саме : Пилип’юк В.Д.- голова студентського самоуправління , Кручко А.Р. – голова академічного сектору , Поліщук А.С. – голова відділення #3 , з презентаціями про спеціальності, яким навчають в коледжі. Також виступили заступник директора з виховної роботи Рулєвська Т.Ф. та заступник директора з навчальної роботи Гусак І.Л., які відповіли на всі питання присутніх.

 


14.11.2017

Класна година

Студенти коледжу морського і річкового флоту групи ЕУ-216 разом з класним керівником Давидовою Ю.Є. провели класну годину на тему : « Професія-Судномеханік»

 


09.11.17

Екскурсія

Студенти коледжу морського і річкового флоту групи ПЗ-216 разом з класним керівником Пацуровою Л.О. відвідали екскурсію до Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

 


29.09.2017:

День вчителя

29.09.2017 в Коледжі морського і річкового флоту ДУІТ відбулося свято присвячене дню вчителя. 13:40 відбувся святковий концерт . Багато студентів долучилось до привітання.

 


01.09.2017:

Свято 1 вересня

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку. Тому в нашому коледжі будо створено свято до дня Знань, яке відбулося 1 вересня 2017 року о 9:00 годин біля входу в навчальний заклад.

 


01.06.2017:

Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в Коледжі морського і річкового флоту відбулися спортивні змагання серед студентів відділення № 1 «Судноводіння та енергетики суден»

Судномеханіки                                                                Судноводії

Позитивним емоціям, які панували на змаганнях, не було меж. Учасники, захопившись духом перемоги, із задоволенням виконували всі вправи. Здавалось, немає сил, але бурхливі оплески глядачів підтримували учасників і результати збільшувалися у рази. Традиційно спортивні змагання завершилися нагородженням переможців. Перемогу отримала команда судномеханіків.


20.05.2017:

Виставку робіт фотохудожника Юрія Білака

Студенти КМРФ ДУІТ: Пилип’юк В., Левченко П., Карпелюк С., Вечурко П., Сядро К., Дубіна О. зі сприяння заступника директора з виховної роботи Рулєвської Т.Ф. та під керівництвом викладача Давидовой Ю.Є. створили виставку робіт фотохудожника Юрія Білака, які представлені в рамках проекту «Projectio» мистецької галереї «Second Floor Art Center». У фотоапараті митця-Революція Гідності та війна з Росією, жива українська історія останніх трьох років, що оживає образами полотен великих майстрів Леонардо да Вінчі, Рембрандта ван Рейна, Вінсента ван Ґоґа.

 


18.05.2017:

День вишиванки

День вишиванки- це міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу. В цей день кожен бажаючий може долучитися до свята, надівши вишиванку на роботу, в університет, школу або садок. От і наш коледж був не байдужий до народних традицій щодо вишитого одягу . І тому 18 травня 2017 року всі бажаючі, як студенти так і викладачі долучились до свята.

 


01.05.2017:

Екскурсія

Студенти I курсу КМРФ ДУІТ разом з викладачами Давидовою Ю.Є. і Фіранською І.Б. здійснили екскурсію по місту в Національний музей історії України, де проходила виставка «100 років Український Революції. Відродження держави ». Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією побудови системи фунікулера, який поєднував Поділ з Верхнім містом в Києві і здійснили швидкий підйом на Володимирську гірку. Відвідали Михайлівський Золотоверхий монастир, оглянули фундамент Десятинної церкви і прекрасні види міста, що відкриваються з панорамних майданчиків.