/ Новини

Новини

Новини

?

Студенти коледжу морського і річкового флоту групи ЕУ-216 разом з класним керівником Давидовою Ю.Є. провели класну годину на тему : « Професія-Судномеханік»

 


?

Студенти коледжу морського і річкового флоту групи ПЗ-216 разом з класним керівником Пацуровою Л.О. відвідали екскурсію до Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.

 


29.09.2017:

29.09.2017 в Коледжі морського і річкового флоту ДУІТ відбулося свято присвячене дню вчителя. 13:40 год відбувся святковий концерт . Багато студентів долучилось до привітання.

 


01.09.2017:

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам’яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку. Тому в нашому коледжі будо створено свято до дня Знань, яке відбулося 1 вересня 2017 року о 9:00 год біля входу в навчальний заклад.

 


01.06.2017:

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в Коледжі морського і річкового флоту відбулися спортивні змагання серед студентів відділення № 1 «Судноводіння та енергетики суден»

Судномеханіки

Судноводії

Позитивним емоціям, які панували на змаганнях, не було меж. Учасники, захопившись духом перемоги, із задоволенням виконували всі вправи. Здавалось, немає сил, але бурхливі оплески глядачів підтримували учасників і результати збільшувалися у рази. Традиційно спортивні змагання завершилися нагородженням переможців. Перемогу отримала команда судномеханіків.


20.05.2017:

Студенти КМРФ ДУІТ: Пилип’юк В., Левченко П., Карпелюк С., Вечурко П., Сядро К., Дубіна О. зі сприяння заступника директора з виховної роботи Рулєвської Т.Ф. та під керівництвом викладача Давидовой Ю.Є. створили виставку робіт фотохудожника Юрія Білака, які представлені в рамках проекту «Projectio» мистецької галереї «Second Floor Art Center». У фотоапараті митця-Революція Гідності та війна з Росією, жива українська історія останніх трьох років, що оживає образами полотен великих майстрів Леонардо да Вінчі, Рембрандта ван Рейна, Вінсента ван Ґоґа.

 


18.05.2017:

День вишиванки- це міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу. В цей день кожен бажаючий може долучитися до свята, надівши вишиванку на роботу, в університет, школу або садок. От і наш коледж був не байдужий до народних традицій щодо вишитого одягу . І тому 18 травня 2017 року всі бажаючі, як студенти так і викладачі долучились до свята.

 


01.05.2017:

Студенти I курсу КМРФ ДУІТ разом з викладачами Давидовою Ю.Є. і Фіранською І.Б. здійснили екскурсію по місту в Національний музей історії України, де проходила виставка «100 років Український Революції. Відродження держави ». Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією побудови системи фунікулера, який поєднував Поділ з Верхнім містом в Києві і здійснили швидкий підйом на Володимирську гірку. Відвідали Михайлівський Золотоверхий монастир, оглянули фундамент Десятинної церкви і прекрасні види міста, що відкриваються з панорамних майданчиків.