/ 081 Право

081 Право

«Правознавство»

Форма навчання  – денна

Терміннавчання:       
4 роки – на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.);
3 роки – на основі повної загальної середньої освіти (11кл.).

Фінансування підготовки фахівців здійснюється як за рахунок видатків державного бюджету за державним замовленням, так і за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Викладацький склад: підготовку фахівців за  спеціальністю «Правознавство» в коледжі забезпечують штатні викладачі,  більшість з яких мають багаторічний досвід роботи у сфері юриспруденції ( в правоохоронних органах, адвокатури та нотаріату).

Лабораторно-технічна база відділення:

  1. спеціалізовані та предметні кабінети;
  2. мультимедійний кабінет та кабінет інформаційних технологій у судноводінні.

За час навчання студенти проходять навчальну та виробничу практику в районних судах м. Києва та Державній судовій адміністрації.

Молодший спеціаліст-юрист підготовлений для професійної діяльності у сфері юридичної практики, особливо як фахівець, що здійснює організаційно-технічний супровід юридичної діяльності та призначений для роботи в органах юстиції, апеляційних та господарських судах, органах РАЦС, органах внутрішніх справ, апараті органів державної виконавчої влади і місцевого самоврядування, юридичної і кадрової служби підприємств, установ, організацій всіх форм власності та господарювання.

Випускник отримує диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Правознавство».

Випускники Коледжу морського і річкового флоту можуть продовжити навчання в Київській державній академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного.