/ Заочна форма навчання

Заочна форма навчання


Відокремлений структурний підрозділ «Київський фаховий коледж морського і річкового флоту та транспортних технологій Державного університету інфраструктури та технологій» є закладом фахової передвищої освіти  і готує фахівців командного складу для роботи на суднах далекого плавання, берегових підприємствах та інших відомствах за спеціальністю:

271 Морський та внутрішній водний транспорт

За спеціалізаціями:

271.01   Навігація і управління морськими суднами

Кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з річкового та морського  транспорту (навігація і управління морськими суднами).

Напрямок діяльності – судноводій, вахтовий помічник капітана на морських суднах без обмеження району плавання і тоннажу суден.

271.0 Управління судновими технічними системами і комплексами

Кваліфікація – фаховий молодший бакалавр з річкового та морського транспорту (управління судновими технічними системами і комплексами).

Напрямок діяльності – вахтовий механік на морських судах без обмеження району плавання і потужності силової установки; ремонтний механік; механік судноремонтних заводів.

На заочну форму навчання коледжу на 1 курс приймаються:

  • особи, які здобули повну загальну середню освіту;
  • особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника.
  • особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста або освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра;
  • особи, які здобули будь-який ступінь вищої освіти.

 

Для здобуття фахової передвищої освіти за іншою спеціальністю особи можуть вступати на старші курси.

Конкурсний відбір на навчання для здобуття фахової передвищої освіти до Коледжу здійснюється за результатами вступних випробувань:

для вступу на основі повної загальної середньої освіти – у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів у будь-яких комбінаціях на власний розсуд вступника.

для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника – у формі зовнішнього незалежного оцінювання або іспиту з української мови та фахового вступного випробування;

для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», «спеціаліст», освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» – у формі іспиту з української мови та фахових вступних випробувань.

 

ТЕРМІН НАВЧАННЯ на базі повної середньої освіти – 2 роки 10 місяців;