/ Головна сторінка

Головна сторінка


19.11.2018 :

ОГОЛОШЕННЯ

Коледж морського і річкового флоту ДУІТ оголошує набір слухачів на підготовчі курси. Приймаються випускники загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів. Основним завданням підготовчих курсів є якісна підготовка слухачів до участі у конкурсному відборі під час вступу до Коледжу.
Навчання відбуватиметься щосуботи протягом 5ти місяців згідно розкладу занять з предметів:
 • українська мова;
 • математика.

 

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ

Для вступу на підготовчі курси вступнику необхідно подати:

 • заяву;
 • копію свідоцтва про народження/паспорт/ID-картка та витяг;
 • довідку з місця навчання;
 • копію документа про успішність за останній рік (поточний семестр навчання);
 • дві кольорові фотокартки (розмір 3×4);
 • папку паперову.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ: з 02 лютого 2019 р.
Орієнтовна вартість навчання: 4000 грн.
Довідки можна отримати за телефонами:
тел. приймальної директора: +38 (044) 419-85-46.
тел. підготовчих курсів: +38 (067) 494-88-10.
E-mail: college@kmrf.kiev.ua


08.11.2018:

8 листопада cтуденти групи ПЗ-415 разом з викладачем суспільно-правових дисциплін Давидовою Ю.Є., відвідали виставку «Фото першої шпальти». Міжнародний фотоконкурс, цього року 20-й, ювілейний, є наймасштабнішим соціальним проектом газети «День». В найкращих роботах фотомитців відображено життя країни за рік в рубриках «Політика», «Український світ», «Фото з історією», «Світ очима дітей». Фотороботи в яких застигла мить життя, змушують замислитись над подіями, постатями, ходом історії в нашій країні. Студенти поділились своїми враженнями щодо фотовиставки в книзі відгуків.


24.10.2018:

Напередодні дня захисника України студенти групи ПР-118 разом з класним керівником відвідали виставу Національного академічного драматичного театру ім. І.Франка по мотивам комедії класика української літератури Г.Квітки-Основ’яненка «Шельменко-денщик». Студенти коледжу не тільки гарно провели час й насміялися від душі, але й разом з усім залом привітали виконувача головної ролі у виставі, актора театру Анатолія Гнатюка, з врученням грамоти від Міністерства оборони України за підтримку наших бійців у зоні АТО.


08.10.2018:

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

Відбулося свято і в Коледжі морського і річкового флоту ДУІТ. В актовій залі зібралися працівники коледжу, а студенти підготували чудові концертні номери й привітання. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники коледжу від сяючих очей студентів, від їхніх посмішок.

Хочемо побажати всім працівникам освіти:
До поки сонце світить з висоти,
Щебечуть птахи, зацвітають квіти,
Ми Вам життям бажаєм твердо йти,
І дням наступним від душі радіти!
Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

01.10.2018:

26 вересня 2018 студенти груп ПЗ-217, ПЗ-227 з викладачем історії Комаровою Л.А. провели екскурсію до Бабиного Яру, присвячену річниці розстрілів киян, євреїв, ромів, військовополонених 29 вересня 1941р.


28.09.2018:

26 вересня 2018 студенти групи ПР-118 відвідали телецентр «Олівець», в якому розташована Національна суспільна телерадіокомпанія України. Під час екскурсії телецентром студенти відвідали  справжню телевізійну студію, дізналися тонкощі сучасного телевиробництва від режисерів телеефіру та побували у NewsRoom, де працівники каналу “UA: Суспільний” 24 години на добу роблять новини.

Оцінили студенти і експозицію музею телебачення. Серед експонатів музею – унікальні раритети: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН-49, кіно- та телевізійні камери, радіоприймачі довоєнних часів, галерея ескізів декорацій телепередач та макети студій.

Наприкінці екскурсії студенти піднялися  на оглядовий майданчик телецентру, з якого відкривається захоплива панорама Києва. З самої верхівки «Олівця» навіть вдалося роздивитися будівлю коледжу. 


06.09.2018:

Додана нова інформація в меню “Вступнику”-“Списки зарахованих”.

Номера договорів для заочної форми навчання

03.09.2018:

З Днем знань!

День знань – це особливе свято, яке завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Завжди світле, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Урочисто звучить музика, звідусіль лунають теплі вітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка. Перший дзвоник пролунав в Коледжі морського і річкового флоту. Початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків. Свято, яке неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
Коледж морського і річкового флоту відкрив двері для своїх студентів. Привітала  зі святом викладачів, студентів, батьків в.о. директора коледжу Герштман Олена Вікторівна і побажала студентам, щоб вони стали гордістю не тільки нашого навчального  закладу, а й всієї України.
У черговий раз коледж гостинно відчинив для 210 студентів свої двері і запросив  у просторі і затишні кабінети, щоб черпати знання, щоб наповнювати своє серце любов’ю і добротою, щоб вчитися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.
Все, що вмієш, і все, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми фахівцями, якими будуть пишатися!


14.08.2017:

Оголошення!

Свято “День знань” відбудеться
03 вересня 2018 року о 09:00 годині
для студентів I курсу. Студенти 2-4 курсів навчаються
за розкладом.


20.08.2018:

Увага!

Список студeнтів, які рeкомeндовані на посeлeння при наявності вільних місць:

 1. Горячeнко Анна
 2. Ковалeнко Микола
 3. Слободяник Артeм
 4. Мільков Богдан
 5. Совєта Євгeн
 6. Ярина Ростислав
 7. Краєвий Олeксандр
 8. Садовський Василь
 9. Кучeрук Богдан
 10. Погрeбняк Андрій
 11. Суєта Іван
 12. Батютeнко Андрій
 13. Чумачeнко Олeксій
 14. Щeголєв Сeргій
 15. Карлаш Дмитро

14.08.2017:

Додана нова інформація в меню “Вступнику”-“Інформація вступнику”.

Розклад проходження практики для першого курсу 2018
Оголошення про поселення в гуртожиток (1 курс) 2018
Оголошення про поселення в гуртожиток (2-4 курс) 2018

03.06.2018:

Увага

14 червня об 11:00 розпочнеться засідання експертної комісії з питань визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються під час прийому до навчальних закладів, при Українському центрі оцінювання якості освіти. Відповідно пороги буде встановлено з української мови і літератури, математики, біології, а також іспанської, німецької, французької та англійської мови.
Поріг “склав/не склав” – це мінімальна кількість тестових балів, яку має набрати учасник за виконання сертифікаційної роботи, щоб отримати оцінку у шкалі 100-200 балів і мати можливість брати участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.
До складу експертної комісії входять фахівці-працівники Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук, Національної академії педагогічних наук, Українського і регіональних центрів оцінювання якості освіти, закладів освіти та інших установ і організацій.
Засідання експертної комісії транслюватиметься в режимі онлайн на сторінках у Фейсбук Українського центру оцінювання якості освіти та Міністерства освіти і науки України.
Нагадуємо, що засідання експертної комісії зі встановлення порога “склав/не склав” з історії України, географії, фізики, хімії, відбудеться 20 червня.
Результати учасників за шкалами 100-200 балів і 12-бальною(із предметів, результати тестування з яких зараховують як оцінку за ДПА) буде розміщено на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання наступного дня після кожного засідання експертної комісії(15 і 21 червня 2018р. відповідно)


03.06.2018:

Екскурсія до Верховної Ради України

Для студентів першого курсу Коледжу морського і річкового флоту ДУІТ було проведено екскурсію до Верховної Ради України. Метою екскурсії було знайомство студентів з приміщеннями Верховної Ради України та організацією роботи парламенту. Завдяки екскурсії у студентів, була можливість потрапити до однієї з найвідоміших будівель Києва та України.
Під час екскурсії студенти побачили унікальні речі та приміщення: синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради; картини, які прикрашають стіни приміщень уряду; балкон, звідки видно робочі місця нардепів; конференц-зал та багато іншого.
Також, студенти дізналися багато цікавих фактів з історії та сьогодення Верховної Ради України.
Студенти побували в залі засідань, конференц-залі, в які входять численні коридори на другому і третьому поверхах, де депутати проходять реєстрацію і спілкуються між собою в неформальній обстановці, також були в кулуарах, де під час перерв депутати погоджують свої рішення один з одним та дають інтерв’ю.
Найбільше запам’яталася екскурсантам картина Олексія Кулакова «Державотворення», що знаходиться на стіні другого поверху. Вона відображає історичний день 24 серпня 1991 року, коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни.


28.05.2018:

ВІТАЄМО!

20 квітня 2018 року на базі Київського транспортно-економічного коледжу НТУ відбулася студентська науково-практична конференція «Місце та роль біології в системі пізнання і перетворення світу» серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м. Києва.
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конференції.
Вітаємо студентів I-го курсу групи ОП-117
Цупу Олексія та Куксу Іванну з ІІІ місцем
в міській олімпіаді з біології

та висловлюємо подяку викладачу
Дащенко Світлані Іванівні за підготовку.


23.05.2018:

ВІТАЄМО!

23 травня 2018 року на базі нашого Коледжу морського і річкового флоту ДУІТ відбулася студентська науково-практична конференція на тему: «Місце та роль хімії в народному господарстві» серед студентів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації м. Києва.
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь в конференції.
Вітаємо студента І-го курсу групи ЕУ-117
Онищенка Олександра за ІІ місце в номінації «Нобелівські лауреати в сфері хімії»
та висловлюємо подяку викладачу
Малишкіній Тетяні Анатоліївні .


18.05.2018:

Відпрацювання плану евакуації людей на випадок пожежі

З метою запобігання нещасних випадків серед студентів, забезпечення пожежної безпеки в Коледжі морського і річкового флоту 18 травня 2018 року було відпрацьовано план евакуації студентів та працівників коледжу на випадок пожежі.
Основною метою тренування було вдосконалення підготовки колективу коледжу до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій, придбання стійких навичок у прийнятті швидких і чітких рішень.
Так під час тренування було перевірено готовність закладу до евакуації і проведення робіт з гасіння пожежі; вироблено в студентів та працівників коледжу навичок самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися у ситуації у разі виникнення загрози пожежі, надзвичайної ситуації; проведено навчання прийомів і способів порятунку, евакуації людей; було практично відпрацьовано раціональні прийоми та методи використання наявного спорядження, первинних засобів пожежогасіння.
До проведення цього заходу залучались працівники Оболонського РУ ГУ ДСНС України в м.Києві, які ознайомили із правилами пожежної безпеки, розширили знання про роботу пожежників, способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.
Колектив коледжу разом з рятувальниками успішно виконали поставлену задачу.


17.05.2018:

День вишиванки в коледжі

Висить рушник у хаті на кілочку,
Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.
17 травня 2018 року відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь коледж замайорив різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь не лише студенти, а й викладачі та персонал коледжу.
Проведення такого свята продемонструвало, що студенти та колектив коледжу відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.


11.05.2018:

Цікава зустріч із письменницею

10 травня в Коледжі морського і річкового флоту для студентів відбулася творча зустріч з Мілою Іванцовою – сучасною письменницею, поетесою та перекладачем. На захід завітали студенти І-ІІІ курсів, які спілкувалися з письменницею, слухали уривки з її творів, брали участь в автограф та фото сесіях.

Головною метою зустрічі було не тільки знайомство з творчістю письменниці, а й залучення молоді до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати про естетичну насолоду читачів від спілкування з автором, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи.
Сподіваємось, що зустріч з Милою Іванцовою залишила в молодих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури.


24.04.2018:

ВІТАЄМО!

12 квітня 2018 року
на базі колeджу Інжeнeріі та управління НАУ
провeдeні Олімпіади з програмування 1 та 2 рівня складності
серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. м.Києва.
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь в олімпіаді.
Вітаємо студентів
Забeльського Володимира група ПР-315,
Дідусeнка Кирила група ПР-226
Васильєва Івана група ПР-216 за ІІ місце


23.04.2018:

ВІТАЄМО!

20 квітня 2018 року
на базі Індустріального коледжу
проведено конкурс з англійської мови “Моя майбутня професія”
серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.м. Києва.
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у конкурсі.
Вітаємо студента ІІІ курсу ПЗ-315
Шелеста Кирилла за ІІІ місце
та висловлюємо подяку викладачу
Ленській Тетяні Михайлівні.за підготовкку


05.04.2018:

УВАГА!

Коледж морського і річкового флоту
Державного університету інфраструктури та технологій
Запрошує 9-ти та 11-ти класників на
“День відкритих дверей”
19 травня 2018 року.

Початок об 11:00 в актовій залі
Адреса: проспект Героїв Сталінграду, 2, тел. 419-85- 46.
Їхати від: ст. м. Оболонь
автобусом №100, №73;
тролейбусом №44.
Зупинка “Академія водного транспорту”.

Адміністрація коледжу


05.04.2018:

ВІТАЄМО!

30 березня 2018 року
на базі Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну
проведено олімпіаду з англійської мови
серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.м. Києва.
Коледж морського і річкового флоту ДУІТ взяв участь у поглибленому рівні.
Вітаємо студентку ІІІ курсу ПЗ-315
Константінову Тетяну Віталіївну за І місце в міській олімпіаді
та висловлюємо подяку викладачу
Коптєвій Людмилі Борисівні за підготовку.


12.03.2018:

УВАГА!

Коледж морського і річкового флоту
Державного університету інфраструктури та технологій
Запрошує 9-ти та 11-ти класників на
“День відкритих дверей”
31 березня 2018 року.

Початок об 11:00 в актовій залі
Адреса: проспект Героїв Сталінграду, 2, тел. 419-85- 46.
Їхати від: ст. м. Оболонь
автобусом №100, №73;
тролейбусом №44.
Зупинка “Академія водного транспорту”.

Адміністрація коледжу


03.03.2018:

В Коледжі морського та річкового флоту ДУІТ о 12:00 було проведено День відкритих дверей для тих, хто має бажання вступити до нашого навчального закладу. В актовій залі виступили студенти КМРФ, а саме : Пилип’юк В.Д.- голова студентського самоуправління, Кручко А.Р. – голова академічного сектору, Поліщук А.С. – голова відділення #3 з презентаціями про спеціальності які набувають в коледжі. Також, виступили заступник директора з виховної роботи Рулєвська Т.Ф. та заступник директора з навчальної роботи Гусак І.Л., які відповіли на питання присутніх.


25.01.2018 :

УВАГА!

Коледж морського і річкового флоту
Державного університету інфраструктури та технологій
Запрошує 9-ти та 11-ти класників на
“День відкритих дверей”
3 березня 2018 року.

Початок об 12:00 в актовій залі
Адреса: проспект Героїв Сталінграду, 2, тел. 419-85- 46.
Їхати від: ст. м. Оболонь
автобусом №100, №73;
тролейбусом №44.
Зупинка “Академія водного транспорту”.

Адміністрація коледжу


22.01.2018 :

УВАГА!

27 січня 2018 р. відбудуться Батьківські збори для слухачів підготовчих курсів.

Початок о 12:00 в аудиторії №100.


22.01.2018 :

УВАГА!!!

Реквізити для оплати навчання в КМРФ ДУІТ:

Отримувач: ДУІТ

Код отримувача: ЗКПО  41330257

Банк отримувача: Банк ДКСУ у м.Києві

Код банку отримувача: 820172

Розрахунковий рахунок: 31252260100385

Просимо в квитанції для оплати за навчання в рядку «Призначенні платежу» обов’язково зазначати:
 1. За навчання в КМРФ прізвище, ім’я, по батькові студента повністю українською мовою;
 2. Номер договору про навчання;
 3. Спеціальність, курс, семестр та форма навчання (заочна, денна).

15.01.2018 :

Оголошення!

31 січня 2018 року о 18:00 в ауд. №100 відбудуться батьківські збори студентів ІІ курсу з приводу проведення ДПА у формі ЗНО з української мови.


29.12.2017:


04.12.2017 :

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ

Для вступу на підготовчі курси вступнику необхідно подати:
 • заяву;
 • копію свідоцтва про народження або паспорт, ідентифікаційний код ;
 • довідку з місця навчання;
 • копію документа про успішність за останній рік (поточний семестр навчання);
 • копію документів батьків;
 • дві кольорові фотокартки (розмір 3×4);
 • папку паперову.

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ: з 3 лютого 2018р.

Прийом документів з 15.11.2017р.

Довідки можна отримати за телефонами:

тел. приймальної директора: +38 (044) 419-85-46.

тел. підготовчих курсів: +38 (067) 494-88-10.

E-mail: college@kmrf.kiev.ua


02.12.2017:

22 листопада 2017 року викладач Комарова Л.А з групою ПЗ-315, відвідали Національний художній музей України, на вул. Грушевського, 6. Студенти прослухали цікаву лекцію на тему «Українське мистецтво» ХІХ – ХХІ ст.»


16.11.2017:

2 та 3 листопада 2017 року в Київському національному торговельно-економічному університеті пройшов English Forum 2017 для викладачів англійської мови. Подія зібрала більш ніж 500 вчителів ВНЗ України та лекторів з різних країн світу для спільної мети – пошуку шляхів покращення викладання. Попри національні відмінності освітніх систем, вчителів всього світу єднає прагнення знайти відповідь на одвічне питання: «Як підвищити ефективність викладання англійської та як мотивувати студентів?». На ці та інші теми давали свої поради експерти з України, Великобританії, Польщі та Японії. Учасники форуму отримали змогу дізнатися про актуальні шляхи впровадження новітніх технологій та інноваційних практик в українську освітню систему. Перший день форуму проходив у формі пленарного засідання. Впродовж другого дня учасники отримали можливість працювати в трьох секціях: «Комп`ютерне та онлайн навчання», «Оцінювання і тестування» та «Ресурси для викладачів англійської». Кожна з секцій пропонувала практичні сесії від українських та іноземних експертів. Викладачі англійської мови Коледжу морського і річкового флоту Касьян О.В. та Ленська Т.М. також прийняли активну участь у роботі форуму та отримали можливість обговорити актуальні освітні питання та перейняти досвід колег. Викладачі форуму зазначають, що саме «відчуття руху в спільному напрямку», «атмосфера співробітництва та синергії» та «можливість поспілкуватися з зарубіжними та українськими колегами» зробили подію неповторною.

02.11.17_сертифікат
03.11.17_сертифікат
Ленська
Ленська

16.11.2017:

До уваги батьків та студентів ІІ курсу!!!

Звертаємо Вашу увагу що, Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2017р. № 1224 було затверджено «Положення про державну підсумкову атестацію студентів, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста з одночасним завершенням здобуття повної загальної середньої освіти».

ЗНО


12.10.2017:

До Дня захисника України та Дня українського козацтва 12 жовтня відбулися спортивні змагання між студентами перших курсів.

Студенти групи СВ-117 продемонстрували стройову підготовку.

Були представлені спортивно-танцювальні номери збірної Коледжу.


19.09.2017:

ОГОЛОШЕННЯ

4 жовтня 2017 року о 18:00 відбудуться батьківські збори груп 1-их курсів з класними керівниками в аудиторіях коледжу морського і річкового флоту.

5 жовтня 2017 року о 18:00 відбудуться батьківські збори груп 2-их курсів з класними керівниками в аудиторіях коледжу морського і річкового флоту.


31.08.2017:

Додана нова інформація в меню “Вступнику”-“Списки зарахованих 2017”.

Наказ про зарахування на 3 курс заочної форми навчання (контракт)
Наказ про зарахування на 2 курс заочної форми навчання (контракт)