/ 071 Облік і оподаткування

071 Облік і оподаткування

«Бухгалтерський облік»

Форма навчання  – денна

Терміннавчання:       
3 роки – на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.);
2 роки – на основі повної загальної середньої освіти (11кл.).

Фінансування підготовки фахівців здійснюється як за рахунок видатків державного бюджету  за державним замовленням, так і за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб.
Викладацький склад: підготовку фахівців за  спеціальністю «Бухгалтерський облік» в коледжі забезпечують штатні викладачі,  більшість з яких мають багаторічний досвід роботи.

Лабораторно-технічна база відділення:

  1. спеціалізовані та предметні кабінети;
  2. мультимедійний кабінет та кабінет інформаційних технологій у судноводінні.

За час навчання студенти проходять навчальну та технологічну практику у різноманітних підприємствах,  установах, організаціях, транспортних, туристичних та рекламних фірмах, агенціях, представництвах авіакомпаній, організаціях інших галузей економіки.

 Для підготовки сучасного фахівця в коледжі створені всі необхідні умови. Велика увага приділяється практичній діяльності майбутнього фахівця. Проводяться практичні завдання та професійні ситуації в автоматизованих системах ведення бухгалтерського обліку з використанням програмного забезпечення 1С: Підприємство, «Медок» та ін.

Випускники спеціальності «Бухгалтерський облік» отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з бухгалтерського обліку і можуть працювати на посаді бухгалтера, касира, інспектора-ревізора, аудитора.

Випускник отримує диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Бухгалтерський облік».

Випускники Коледжу морського і річкового флоту можуть продовжити навчання в Київській державній академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного.