/ Главная страница

Главная страница

2016.06.06 :

Висновки експертної комісії Міністерства освіти і науки України щодо акредитації спеціальності «Бухгалтерський облік»

Відкрити/зберегти файл

19 травня в Коледжі відбулась зустріч студентів та викладачів з українською письменницею Мілою Іванцовою, яка народилася та проживає в м. Києві. Оповідання Міли Іванцової друкувалися в журналах України, Естонії, Німеччини, Росії, Нової Зеландії, Ізраілю. Романи «Родовий відмінок» (“Нора-Друк”), «Вітражі» (“Нора-Друк”) та «Ключі від ліфта» (“КСД”) отримали відзнаку “Вибір видавців” на Всеукраїнському конкурсі романів, кіносценаріїв та п’єс “Коронація слова” (2009, 2010 та 2011 рр), а також їх було відзначено у рейтингах «Книга року БіБіСі» 2009 та 2010 років та «Краща книга року» журналу «Кореспондент» в 2009р. Роман “Гра в паралельне читання” посів третє місце в “Коронації слова 2012”.

В листопаді 2012 року нагороджена відзнакою “Золотий письменник України”.

Видавництво «Грані-Т» випустило в світ книгу для підлітків в серії «Дівчатка зі спорту» під назвою “Заради мрії” (про легкоатлетку Олену Говорову), а також готується до зустрічі з читачами книжка цієї ж серії “Коли “просто так” не цікаво” (про боксерку Аліну Шатернікову).

В січні 2013 була названа в рейтингу тридцяти найуспішніших письменників України за версією журналу “Фокус” і посіла в ньому 4-е місце.

З 2015 року очолила нову редакцію української сучасної літератури у київському видавництві КМ Букс і наразі активно працює з сучасними авторами, просуваючи нові проекти (“П’ять зірок”, “Відкрий світ”, “Дорожня проза”, “Київський роман”).

Міла Іванцова є ініціатором та організатором соціального проекту “100 книжок для сільської бібліотеки”, також з кінця січня в міру сил опікується Бібліотекою Майдану та передачею її книг до сільських бібліотек України.

 


24 квітня 2016 року пройшла міська олімпіада з іноземної мови серед студентів вищих навчальних закладів I та II рівнів акредитації на базі Коледжу будівництва, архітектури та дизайну міста Києва.
Студенти групи ПР-214 Василевський Антон Павлович та Гончарук Богдан Сергійович (Advanced level) посіли І місце та отримали Гран-прі за кращу роботу (Advanced level & General level).
Викладач – Коптєва Людмила Борисівна.
Рада директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації оголосили подяку студентам, за призові місця та викладачам що їх підготували.

 


20.05.2016 : 19 травня Коледж відзначав свято вишиванки.

День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. – IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть.
День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня.

 



10.05.2016 : Студенти Коледжу морського і річкового флоту відзначили 71 річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні наступними заходами: відвідали викладачів Федоренко Івана Мироновича та Авраменко Івана Пилиповича, ветеранів Великої Вітчизняної війни; групи БО-115 та ПЗ-115 відвідали Національний музей історії України у другій світовій війні. Меморіальний комплекс.

27.04.2016 : 20 квітня 2016 року пройшла міська олімпіада з електротехніки серед студентів денних відділень вищих навчальних закладів I та II рівнів акредитації на базі Київського електромеханічного коледжу. В олімпіаді брали участь 57 студентів із 16 навчальних закладів міста Києва. В першій номінації (Основи електротехніки (до 100 годин)): в особистому заліку: ІII місце посіли Ярмошук Ілля (гр. ЕУ-214) та Харитонов Костянтин (гр. ЕУ-214) (викладач – Лець Тамара Василівна). в командному заліку: II місце – Коледж морського і річкового флоту КДАВТ. Рада директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації оголосили подяку студентам, за призові місця та викладачам що їх підготували (наказ від 25 квітня 2016 року №16-2016).

25.04.2016 : До 30-річчя з дня пам’ятної трагічної дати – Чорнобильської катастрофи викладачами екології, географії та біології Дащенко Світланою Іванівною та Дзюбою Наталією Павлівною були проведені виховні заходи серед студентів коледжу.


18.04.2016 : 13 квітня 2016 року була проведена олімпіада з фізики серед студентів 1-х курсів вищих навчальних закладів I – II рівнів акредитації м. Києва на базі Коледжу інформаційних систем та технологій КНЕУ ім. В.Гетьмана.
В олімпіаді взяли участь 33 студенти із 17 ВНЗ I – II р.а. міста Києва.
В особистому заліку Забельський Володимир зайняв 8 місце та Антілогов Вадим зайняв 9 місце (викладач – Ущаповський В.В.)
В командному заліку Коледж морського і річкового флоту КДАВТ посів 9 місце.

Рада директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації оголосили подяку студентам, за призові місця та викладачам що їх підготували (наказ від 17 квітня 2016 року №17-2016).


07.04.2016 : 06 квітня 2016 року на базі Київського коледжу зв’язку проведено огляд художньої самодіяльності «Творчість єднає народи» серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації м. Києва.
Прийняло участь 20 навчальних закладів м. Києва. Кожен навчальний заклад надав два номери художньої самодіяльності.
Метою проведення огляду було виявлення і підтримка талановитих молодих виконавців; виховання патріотизму студентської молоді пропагандою мистецтва; естетичний та духовний розвиток молодого покоління; обмін досвідом творчої діяльності студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації; сприяння ініціативам та активності молоді, культурному розвитку, організація змістового дозвілля; розвиток багатьох видів мистецтва в рамках одного закладу.
Представляли у конкурсі Коледж морського і річкового флоту студенти Ступак Аліна (гр. БО-115) піснею японською мовою «Любов і правда», танок «Яблучко», Гевко Артем (гр. ПР-115), Шляга Аліна (гр. ПЗ-115), Коловська Анастасія (гр. ПЗ-115), Ященко Євген (гр. ПЗ-115), Степанченко Андрій (гр. ЕМ-115), Большаков Андрій (гр. ЕМ-115).
Всім студентам, що взяли участь у конкурсі оголошено подяку.